O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
89 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP (A Week in Paradise)

Najlepszy i największy* mod do Postala 2, zmieniający samą grę. Kontynuacja moda AW7. Autor moda Kamek zawarł w nim swoje i cudze wcześniejsze modyfikacje P2 dzięki czemu możemy przejść grę na nowo i na nowo się bawić.
83 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWPMod

Rewelacyjny i niezbędny mod dla AWP, autorstwa kank'a. Dodaje nam tak wiele broni i tak wiele przygody, że to trzeba po prostu sprawdzić. Łatwy w instalacji i umożliwiający bardzo szczegółową konfigurację. Musisz go mieć.
76 plik
0 komentarz
Pobierz plik

CdInventory Remake

Testowa wersja przebudowywanego moda CdInventory. Bronie zyskują lepszy wygląd, lepsze efekty wystrzałów i inne usprawnienia. Mod korzysta z moda AWPMod-1.3-Beta2 (czyli ostatniej wydanej) i tą wersję zawiera w swoim archiwum. Instalujemy do swojego AWP.
60 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Doom II Chaingun

Replika broni Chaingun z gry Doom II. Opis:
Pojemność na magazynek = 100 kul
Amunicji maks. = 300
Obrażenia = bardzo ciężkie (niszczy samochody , powala słonia 1 strzałem , rozrywa ludzi na kawałki).
81 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EAInventory_betatest

Paczka zawierająca pliki bety projektu pod nazwą Eternal Apocalypse, autorstwa niejakiego Play@. Projekt prawdopodobnie nie jest rozwijany, pozostał po nim tylko ten zestaw nowych i odnowionych broni.
94 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EDWeapons

Koniec z kłopotami z broniami moda ED używanymi w AWP, które zna każdy, kto chciał je sobie wszystkie dodać. Niezbędny dla każdego fana P2 skarb, stabilny i niemal niezawodny!
73 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EDweaponsInAWP

Dwie zmodyfikowane mapy AW7_suburbs-1 oraz AW7_suburbs-3, które dają nam te bronie z moda ED w AWP, których sam AWP nie ma. Dokładny opis instalacji w readme, w archiwum z modem, a bliższe informacje na forum.

Mapy wymagają moda AWP oraz zainstalowaneg
100 plik
0 komentarz
Pobierz plik

FlaFsteR Weapons Beta

100 broni i 13 powerupów w jednym modzie! Futurystyczne giwery rodem z Quake III Arena i innych gier. Nie wszystkie bronie są nowościami, część to przeróbki znanych wcześniej, część to ich kopie. Nie było dotąd moda dla Postala 2, który daje tyle broni.
71 plik
0 komentarz
Pobierz plik

FnE Soundpack

ALCRD's FnE Soundpack (Firearms and Explosives Soundpack) to zupełnie nowy i jeden z nielicznych modów podmieniających dźwięki w Postalu 2. Mod podmienia dźwięki towarzyszące większościom broni oraz eksplozjom.
76 plik
0 komentarz
Pobierz plik

freddyvsjasonbeta1

Mod autorstwa dobrze znanego wolve, który zrobił go już parę lat temu i którego zawsze trudno zdobyć. Od teraz jest też u nas, na stałe. Wink Mod bezwzględnie wymaga poprzedniego dzieła wolve'a czyli moda TitanModBeta1, którego też u nas pobierzecie
75 plik
0 komentarz
Pobierz plik

GOD HAND.inc Weapons

GOD HAND.inc Weapons to pakiet dodający dwie nowe bronie, będące modyfikacją dotychczasowych broni. God Hand Granade to znacznie silniejszy i wzbogacony o nowe dźwięki zmodyfikowany Holyhand Granade znany z sieciowego moda Kameka SuperWeapons.
67 plik
0 komentarz
Pobierz plik

GrimRScythe

Grim Reaper Scythe, czyli kosa, na wzór maczety w AW, działająca jak bumerang. Pierwszy "skryptowy" mod użytkownika naszego forum! Dzięki zabiegowi edycji skryptów gry oraz jej tekstur dostajemy kosę, znacznie wygodniejszą od zwykłej, bo wraca d
62 plik
0 komentarz
Pobierz plik

HAG skin

HAG, czyli nowy skin Św. Granatu. Jeśli ktoś ma dość fioletowego holy granade, to używając PostEd'a może sobie zmienić go na znacznie atrakcyjniejszego. Mod przeznaczony jest dla AWP (i AW7).
76 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Heavy Duty Nailgun (Staple Gun)

Kolejna broń ALCRD'a. Tym razem jest to gwoździarka firmy "Przygwoźdź-Ich" - wielozadaniowe narzędzie, dzięki któremu możecie z łatwością przybić deski... albo zabijać ludzi.
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Hellsing Arms Casull 454 Auto "Jackal"

Replika pistoletu Alucarda z serialu anime "Hellsing". Broń posiada potężne obrażenia: jednym strzałem rozrywa ludzi na kawałki, powala słonia 2 strzałami, rozwala drzwi na kawałeczki.
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter