O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
82 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Houtengageki

Mod dodaje do gry nową broń: halabardę. Kod na użycie go w AWP:
iwant Houtengageki.HOUTENGAGEKIWeapon
66 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Ig50Mod

Mod dla AW i AW7/AWP, który dodaje dwie nowe bronie do gry. Pierwszą jest Shotgun Ig50 (silniejszy shotgun), drugą zaś UrineCutter (sikamy strumieniem tnącym przechodniów jak maczeta).
64 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Karlinventory

Mod dodaje dwie nowe bronie, wyrzutnie eksplodujących beczek. Jedną jest beczka z napalmem (Barrel Mini-Nuke Napalm Launcher) czyli coś nowego, z drugiej wyrzutni wystrzelimy zaś znany w AWP cyklon B (ZyclonB Launcher). Mod wymaga AWP do działania.
61 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Mace

Rzeźnicka zabawka zrobiona w całości przez ciuciu, jako część inwentarza dla przedstawianego już u nas i tworzonego przez naszych użytkowników moda Fucked Up Party.
72 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Mixer Skins

Mixer Skins wersja 1.1. Modyfikacja przeznaczona dla Postal: 2 AWP. Archiwum zawiera pliki z podmienionymi teksturami postaci w grze.
57 plik
0 komentarz
Pobierz plik

MKFix

Dwa pliki niezbędne dla moda AW7, które autor pominął. Ich brak uniemożliwia granie na mapie Mortal Kombat. Pobieramy archiwum gdy mamy AW7. Mod AWP ma już te pliki zaimplementowane, więc patcha nie wymaga.
78 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Mod of Mods v.2.0

Mod dodający jednocześnie bronie z CdInventory oraz K&W. Dodatkowo dostajemy super broń Polaka Alucarda oraz tą spod znaku wolve'a.
85 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal 2 AW Nudes

Mod, który zmienia wygląd postaci w AW, "rozbierając" żeńską część populacji. Przede wszystkim rozbiera kobiece zombie, pokazując znacznie więcej, niż oryginalna gra. To kontynuacja moda Postal 2 Nudes, który obnażał kobiece postaci w StP.
75 plik
0 komentarz
Pobierz plik

TitanModBeta1

Mod autorstwa dobrze znanego wolve, który zrobił go już parę lat temu i którego zawsze trudno zdobyć. Od teraz jest też u nas, na stałe. Wink Wszystkie szczegóły na temat moda znajdziecie na naszym forum.
67 plik
0 komentarz
Pobierz plik

TnAWInventory

Trzy bronie białe z moda TnInventory edytowane dla Apocalypse Weekend tak, by działały wykorzystując potencjał tego dodatku. Mówiąc krótko, lepiej tną na kawałki ofiary Kolesia.
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

TubeWeapons

Mod dodający trzy "bronie" ze Sztopora, rosyjskiej wersji Postala 2, które zaimportował stamtąd do StP midlet_guy. A są to: proca, patelnia i... skarpeta. lol Wszystkie pliki wypakowujemy do odpowiednich folderów.
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Unblocked Paradise

Pakiet 28 map moda AWP przerobionych przez Ma57. Usuwa blokady między niektórymi mapami, znaki wczytywanie i znaki z napisem np.: Magazyn Paczek, Las, Biblioteka.
66 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Vadar Chaingun

Vadar Industries Mark III .30 cal Chaingun - nowa niosąca śmierć broń. Vadar Industries to "tajna" firma zbrojeniowa Pfft zajmująca sie produkcją broni o nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.
72 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Zombie Launcher

Wyrzutnia zombich. Broń strzela głowami zombie, a w miejscu gdzie głowa trafi pojawia się zombie, który atakuje wszystko, gracza przede wszystkim!
65 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Crazy AnimalSkins

Czas na nasze mody! Po pierwszych przymiarkach na forum, powstał pierwszy mod utworzony przez naszego człowieka, kazika! Autor zebrał swoje tekstury zwierząt, kilka poprawił i dodał nowe m.in. z ED.
Aktualnie online
Gości online 2
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter