O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
52 plik
0 komentarz
Pobierz plik

kMod 1.6

Kamek Mod, przodek moda KW2, jeszcze przeznaczony dla pierwotnej wersji Postal 2 czyli v1337, pierwszej opublikowanej. Niewiele modów zdążyło powstać do pierwszej wersji P2, warto więc przypomnieć sobie ów mod.
156 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal 2 Nudes

Mod rozbierający 33 kobiece postaci w Postalu 2. W grze ujrzymy w różnym stopniu roznegliżowane panienki, w tym całkiem nagie. To ostatnia faza "rozbieranki", przedtem były mody DirtyPervMOD i Boobs, które w rozbieraniu posuwały się znacznie mni
54 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal2MP

Tryb multi w zwykłym P2. Pierwotny Postal 2 nie posiada trybu multiplayer, jest tylko grą w trybie jednoosobowym. Tryb multi mamy dopiero w P2 StP. Ale i sam P2 doczekał się moda, który dodaje tryb multi, właśnie tego Postal2MP.
63 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Weapon Colours Mod v2

To pierwszy mod dający możliwość tak różnorakiej zmiany kolorów (nie został tylko pokolorowany krowi łeCool. Jego druga wersja. Mod przeznaczony jest dla Postala 2 i każdego innego moda/wersji gry, który "chodzi" na Dwójce, czyli STP, AW, AWP or
132 plik
0 komentarz
Pobierz plik

A Very Postal Christmas v1420

Miasteczko w zimowej scenerii, nowe mapy, Zły Św. Mikołaj, nowe bronie i i zadyma na Gwiazdkę - czyli kolejny duży dodatek do Postala 2. Spragniony Koleś szuka atrakcji, pobudzających atrakcji. Napotyka starych ale i nowych bohaterów.
67 plik
0 komentarz
Pobierz plik

A Very Postal Christmas v1120

Starsza wersja AVPC umieszczona w celach archiwalnych.
https://download.postalsite.info/infusions/downloads/downloads.php?cat_id=2&download_id=48
57 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Eternal Damnation

Na Eternal Damnation przyszło czekać nam długo. Z początku autorzy czasami dawali nam nowe filmiki informujące nas o postępach w grze. Zapowiadało się coraz ciekawiej. No i zaplanowano premierę na 31 października 2006 roku.
63 plik
0 komentarz
Pobierz plik
53 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Eternal Damnation is Doomed?

Eternal Damnation is Doomed? Mod stworzony przez BAZOOKĘ, bazujący na plikach moda ED oraz gry Doom 2.
51 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-Holocaust

Pierwsza mapa, której autorem jest użytkownik naszego forum! Co na niej znajdziemy? Rabinów i hitlerowców - oczywiście do rozwałki. Niezbędne pliki wypakowujemy do właściwych folderów moda Eternal Damnation.
55 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Suburbs3 edited by Chirurg

Oto znana nam wszystkim mapa suburbs-3 z Postala 2. Z tą jednak różnicą, że aby ją uruchomić należy wkleić ją do folderu z mapami modyfikacji Eternal Damnation (Postal2STP/eternaldamnation/maps).
52 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP-UC

Kod źródłowy moda A Week In Paradise, opublikowany przez jego autora, Kameka. Przeznaczony dla koderów P2, zwykłemu graczowi nie przyda się do niczego.
57 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal2 ModManager

Przydatny program dla fanów P2, którzy często instalują różne dodatki. Niektóre sieciowe mody wymagają dla ich poprawnego działania odpowiedniego wpisu w pliku konfiguracyjnym gry, czyli Postal2.ini.
49 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UCPP

UCPP v1.6 - alternatywny kompilator kodu dla gier działających na silniku Unreala. Jak standardowy UCC działa z wiersza poleceń. W dokumentacji załączonej do archiwum i w samym programie znajdziemy listę wszystkich komend.
47 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UMake

UMake 1.1 - podręczne narzędzie dla edytujących skrypty P2. Jest to zamiennik standardowego UCC, tylko że UMake ma (przeciwnie do UCC) obsługę w trybie graficznym. Prosty i wygodny.
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter