O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
156 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal 2 Nudes

Mod rozbierający 33 kobiece postaci w Postalu 2. W grze ujrzymy w różnym stopniu roznegliżowane panienki, w tym całkiem nagie. To ostatnia faza "rozbieranki", przedtem były mody DirtyPervMOD i Boobs, które w rozbieraniu posuwały się znacznie mni
132 plik
0 komentarz
Pobierz plik

A Very Postal Christmas v1420

Miasteczko w zimowej scenerii, nowe mapy, Zły Św. Mikołaj, nowe bronie i i zadyma na Gwiazdkę - czyli kolejny duży dodatek do Postala 2. Spragniony Koleś szuka atrakcji, pobudzających atrakcji. Napotyka starych ale i nowych bohaterów.
116 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Cus_LBW-FirstMap

Duke Nukem: Stadium, czyli klimaty rodem ze starego DN w Postalu. Zaczynamy w pokoju, w którym panuje niesamowity burdel po imprezie.
85 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus_Jcity

Japońskie miasto nocą.
83 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-HJPKSchool

Japońska duża szkoła z protestującymi uczennicami. Nowe twarze, nowe... mundurki szkolne xD
78 plik
0 komentarz
Pobierz plik

FlaFsteR Weapons Beta

100 broni i 13 powerupów w jednym modzie! Futurystyczne giwery rodem z Quake III Arena i innych gier. Nie wszystkie bronie są nowościami, część to przeróbki znanych wcześniej, część to ich kopie. Nie było dotąd moda dla Postala 2, który daje tyle broni.
77 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-ADrenalineR3D_V2

ADrenalineR3D, czyli samochody moda ADrenalineSTPMod (którego plików wymaga) na mapie będącej skalistym pustkowiem przeznaczonym do samochodowych wyścigów, tutaj w wersji singleplayer.
74 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-MayBerry

Bardzo dobra mapa Oagha z miastem nocą, otwartymi lokalami i bogata w postaci. Jest też w wersji multi. Doczekała się również kontynuacji dla AW, systemu map EastMayBerry.
72 plik
0 komentarz
Pobierz plik

suburbsXXL

Dwie główne mapy Postala 2, Dom i Ulica główna w jednym pliku, mapie suburbs-3&suburbs-1.fuk Każdy może przejść sobie z jednej mapy na drugą, nie widząc paska wczytywania, który dotąd dzielił tą okolicę.
71 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Anti-Riot Weapons

Zestaw 3 broni policyjnych: policyjna tonfa (obrażenia średnie). pałka elektryczna (obrażenia średnie + obrażenia elektryczne) i pałka teleskopowa (obrażenia ciężkie).
71 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-TnTransitP

Bierzemy udział w potyczce z talibami, którzy opanowali podziemną linię kolejową. Mapa wymaga moda TnInventory. Zależnie od jego wersji i/lub instalacji mapę poprawnie uruchomimy albo na StP albo na AW oraz AW7/AWP.
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EDWeapons

Koniec z kłopotami z broniami moda ED używanymi w AWP, które zna każdy, kto chciał je sobie wszystkie dodać. Niezbędny dla każdego fana P2 skarb, stabilny i niemal niezawodny!
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-The_Construction _Site

Mapa znana z Postala 1, tu w trójwymiarze. Trafiasz do osiedla w budowie...
68 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP (A Week in Paradise)

Najlepszy i największy* mod do Postala 2, zmieniający samą grę. Kontynuacja moda AW7. Autor moda Kamek zawarł w nim swoje i cudze wcześniejsze modyfikacje P2 dzięki czemu możemy przejść grę na nowo i na nowo się bawić.
67 plik
0 komentarz
Pobierz plik

A Very Postal Christmas v1120

Starsza wersja AVPC umieszczona w celach archiwalnych.
https://download.postalsite.info/infusions/downloads/downloads.php?cat_id=2&download_id=48
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter