O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
104 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus_Jcity

Japońskie miasto nocą.
104 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-HJPKSchool

Japońska duża szkoła z protestującymi uczennicami. Nowe twarze, nowe... mundurki szkolne xD
93 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-ADrenalineR3D_V2

ADrenalineR3D, czyli samochody moda ADrenalineSTPMod (którego plików wymaga) na mapie będącej skalistym pustkowiem przeznaczonym do samochodowych wyścigów, tutaj w wersji singleplayer.
91 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-MayBerry

Bardzo dobra mapa Oagha z miastem nocą, otwartymi lokalami i bogata w postaci. Jest też w wersji multi. Doczekała się również kontynuacji dla AW, systemu map EastMayBerry.
87 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-TnBf

Realia wojenne na mapie do Postala 2. Rozległe wzgórza, baza, wrogowie i przyjaciele, a wszystkiemu towarzyszą odgłosy walk na froncie. Przyjemna odmiana wobec standardowych realiów gry. Mapa wymaga moda TnInventory.
77 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-Kolorowanka

Wbrew nazwie jest to mapa nocnego miasta z kolejowym wiaduktem. Pochodzi ze starego projektu jej autora.
70 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-ZCM-Route17-2012

Route17, czyli asfaltowe drogi na płaskim rozległym terenie, kilka budynków i wsióry spacerujący lub oczekujący na przystanku. Najlepsza mapa do testowania pojazdów z moda tego samego autora, Rycho3D, czyli Zombie Car Mod.
86 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-The_Construction _Site

Mapa znana z Postala 1, tu w trójwymiarze. Trafiasz do osiedla w budowie...
91 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-TnTransitP

Bierzemy udział w potyczce z talibami, którzy opanowali podziemną linię kolejową. Mapa wymaga moda TnInventory. Zależnie od jego wersji i/lub instalacji mapę poprawnie uruchomimy albo na StP albo na AW oraz AW7/AWP.
71 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Kropek Twierdza

Kontynuacja niezwykłych przygód Kropków. Tym razem trafiamy pośród rywali mocniejszych, uzbrojonych we własne, specyficzne jak ich świat, bronie.
88 plik
0 komentarz
Pobierz plik

suburbsXXL

Dwie główne mapy Postala 2, Dom i Ulica główna w jednym pliku, mapie suburbs-3&suburbs-1.fuk Każdy może przejść sobie z jednej mapy na drugą, nie widząc paska wczytywania, który dotąd dzielił tą okolicę.
82 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Kropek

Coś innego! Pakiet 6 map przedstawiających zaskakujący, gazetowy świat Kropków, czarnych stickmanów. Rozgrywka toczy się płynnie od mapy do mapy, od jednego do drugiego rodzaju przeciwnków. Zębate mordki potrafią wciągnąć!
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter