O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
60 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Crazy AnimalSkins

Czas na nasze mody! Po pierwszych przymiarkach na forum, powstał pierwszy mod utworzony przez naszego człowieka, kazika! Autor zebrał swoje tekstury zwierząt, kilka poprawił i dodał nowe m.in. z ED.
65 plik
0 komentarz
Pobierz plik

kMod 1.6

Kamek Mod, przodek moda KW2, jeszcze przeznaczony dla pierwotnej wersji Postal 2 czyli v1337, pierwszej opublikowanej. Niewiele modów zdążyło powstać do pierwszej wersji P2, warto więc przypomnieć sobie ów mod.
263 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal 2 Nudes

Mod rozbierający 33 kobiece postaci w Postalu 2. W grze ujrzymy w różnym stopniu roznegliżowane panienki, w tym całkiem nagie. To ostatnia faza "rozbieranki", przedtem były mody DirtyPervMOD i Boobs, które w rozbieraniu posuwały się znacznie mni
68 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal2MP

Tryb multi w zwykłym P2. Pierwotny Postal 2 nie posiada trybu multiplayer, jest tylko grą w trybie jednoosobowym. Tryb multi mamy dopiero w P2 StP. Ale i sam P2 doczekał się moda, który dodaje tryb multi, właśnie tego Postal2MP.
78 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Weapon Colours Mod v2

To pierwszy mod dający możliwość tak różnorakiej zmiany kolorów (nie został tylko pokolorowany krowi łeCool. Jego druga wersja. Mod przeznaczony jest dla Postala 2 i każdego innego moda/wersji gry, który "chodzi" na Dwójce, czyli STP, AW, AWP or
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter