O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
89 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Anti-Riot Weapons

Zestaw 3 broni policyjnych: policyjna tonfa (obrażenia średnie). pałka elektryczna (obrażenia średnie + obrażenia elektryczne) i pałka teleskopowa (obrażenia ciężkie).
67 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AW7addinIG50

Mod, który daje swoje pliki do AW7 (pójdzie też na AWP) i z nich startujemy grę, od nowa. Mod przede wszystkim dodaje nam inwentarz z Ig50Mod tego samego autora.
83 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AW7withEDweapons

AW7withEDweapons w wersji 1.20 czyli mod dla AW7 (działa też w AWP), który pozwala nam za pomocą jednego kodu
EDweapons
wczytać do AW7/AWP wszystkie bronie z ED, te które nie zostały dodane w samym AW7.
80 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP (A Week in Paradise)

Najlepszy i największy* mod do Postala 2, zmieniający samą grę. Kontynuacja moda AW7. Autor moda Kamek zawarł w nim swoje i cudze wcześniejsze modyfikacje P2 dzięki czemu możemy przejść grę na nowo i na nowo się bawić.
79 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWPMod

Rewelacyjny i niezbędny mod dla AWP, autorstwa kank'a. Dodaje nam tak wiele broni i tak wiele przygody, że to trzeba po prostu sprawdzić. Łatwy w instalacji i umożliwiający bardzo szczegółową konfigurację. Musisz go mieć.
72 plik
0 komentarz
Pobierz plik

CdInventory Remake

Testowa wersja przebudowywanego moda CdInventory. Bronie zyskują lepszy wygląd, lepsze efekty wystrzałów i inne usprawnienia. Mod korzysta z moda AWPMod-1.3-Beta2 (czyli ostatniej wydanej) i tą wersję zawiera w swoim archiwum. Instalujemy do swojego AWP.
55 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Doom II Chaingun

Replika broni Chaingun z gry Doom II. Opis:
Pojemność na magazynek = 100 kul
Amunicji maks. = 300
Obrażenia = bardzo ciężkie (niszczy samochody , powala słonia 1 strzałem , rozrywa ludzi na kawałki).
76 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EAInventory_betatest

Paczka zawierająca pliki bety projektu pod nazwą Eternal Apocalypse, autorstwa niejakiego Play@. Projekt prawdopodobnie nie jest rozwijany, pozostał po nim tylko ten zestaw nowych i odnowionych broni.
88 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EDWeapons

Koniec z kłopotami z broniami moda ED używanymi w AWP, które zna każdy, kto chciał je sobie wszystkie dodać. Niezbędny dla każdego fana P2 skarb, stabilny i niemal niezawodny!
68 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EDweaponsInAWP

Dwie zmodyfikowane mapy AW7_suburbs-1 oraz AW7_suburbs-3, które dają nam te bronie z moda ED w AWP, których sam AWP nie ma. Dokładny opis instalacji w readme, w archiwum z modem, a bliższe informacje na forum.

Mapy wymagają moda AWP oraz zainstalowaneg
95 plik
0 komentarz
Pobierz plik

FlaFsteR Weapons Beta

100 broni i 13 powerupów w jednym modzie! Futurystyczne giwery rodem z Quake III Arena i innych gier. Nie wszystkie bronie są nowościami, część to przeróbki znanych wcześniej, część to ich kopie. Nie było dotąd moda dla Postala 2, który daje tyle broni.
66 plik
0 komentarz
Pobierz plik

FnE Soundpack

ALCRD's FnE Soundpack (Firearms and Explosives Soundpack) to zupełnie nowy i jeden z nielicznych modów podmieniających dźwięki w Postalu 2. Mod podmienia dźwięki towarzyszące większościom broni oraz eksplozjom.
69 plik
0 komentarz
Pobierz plik

freddyvsjasonbeta1

Mod autorstwa dobrze znanego wolve, który zrobił go już parę lat temu i którego zawsze trudno zdobyć. Od teraz jest też u nas, na stałe. Wink Mod bezwzględnie wymaga poprzedniego dzieła wolve'a czyli moda TitanModBeta1, którego też u nas pobierzecie
68 plik
0 komentarz
Pobierz plik

GOD HAND.inc Weapons

GOD HAND.inc Weapons to pakiet dodający dwie nowe bronie, będące modyfikacją dotychczasowych broni. God Hand Granade to znacznie silniejszy i wzbogacony o nowe dźwięki zmodyfikowany Holyhand Granade znany z sieciowego moda Kameka SuperWeapons.
62 plik
0 komentarz
Pobierz plik

GrimRScythe

Grim Reaper Scythe, czyli kosa, na wzór maczety w AW, działająca jak bumerang. Pierwszy "skryptowy" mod użytkownika naszego forum! Dzięki zabiegowi edycji skryptów gry oraz jej tekstur dostajemy kosę, znacznie wygodniejszą od zwykłej, bo wraca d
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter