O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
59 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus_Jcity

Japońskie miasto nocą.
54 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-HJPKSchool

Japońska duża szkoła z protestującymi uczennicami. Nowe twarze, nowe... mundurki szkolne xD
47 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-MayBerry

Bardzo dobra mapa Oagha z miastem nocą, otwartymi lokalami i bogata w postaci. Jest też w wersji multi. Doczekała się również kontynuacji dla AW, systemu map EastMayBerry.
40 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-TnBf

Realia wojenne na mapie do Postala 2. Rozległe wzgórza, baza, wrogowie i przyjaciele, a wszystkiemu towarzyszą odgłosy walk na froncie. Przyjemna odmiana wobec standardowych realiów gry. Mapa wymaga moda TnInventory.
38 plik
0 komentarz
Pobierz plik

cus-ZCM-Route17-2012

Route17, czyli asfaltowe drogi na płaskim rozległym terenie, kilka budynków i wsióry spacerujący lub oczekujący na przystanku. Najlepsza mapa do testowania pojazdów z moda tego samego autora, Rycho3D, czyli Zombie Car Mod.
36 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Kropek Twierdza

Kontynuacja niezwykłych przygód Kropków. Tym razem trafiamy pośród rywali mocniejszych, uzbrojonych we własne, specyficzne jak ich świat, bronie.
50 plik
0 komentarz
Pobierz plik

suburbsXXL

Dwie główne mapy Postala 2, Dom i Ulica główna w jednym pliku, mapie suburbs-3&suburbs-1.fuk Każdy może przejść sobie z jednej mapy na drugą, nie widząc paska wczytywania, który dotąd dzielił tą okolicę.
32 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AW7addinIG50

Mod, który daje swoje pliki do AW7 (pójdzie też na AWP) i z nich startujemy grę, od nowa. Mod przede wszystkim dodaje nam inwentarz z Ig50Mod tego samego autora.
47 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Anti-Riot Weapons

Zestaw 3 broni policyjnych: policyjna tonfa (obrażenia średnie). pałka elektryczna (obrażenia średnie + obrażenia elektryczne) i pałka teleskopowa (obrażenia ciężkie).
41 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AW7withEDweapons

AW7withEDweapons w wersji 1.20 czyli mod dla AW7 (działa też w AWP), który pozwala nam za pomocą jednego kodu
EDweapons
wczytać do AW7/AWP wszystkie bronie z ED, te które nie zostały dodane w samym AW7.
49 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP (A Week in Paradise)

Najlepszy i największy* mod do Postala 2, zmieniający samą grę. Kontynuacja moda AW7. Autor moda Kamek zawarł w nim swoje i cudze wcześniejsze modyfikacje P2 dzięki czemu możemy przejść grę na nowo i na nowo się bawić.
47 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWPMod

Rewelacyjny i niezbędny mod dla AWP, autorstwa kank'a. Dodaje nam tak wiele broni i tak wiele przygody, że to trzeba po prostu sprawdzić. Łatwy w instalacji i umożliwiający bardzo szczegółową konfigurację. Musisz go mieć.
43 plik
0 komentarz
Pobierz plik

CdInventory Remake

Testowa wersja przebudowywanego moda CdInventory. Bronie zyskują lepszy wygląd, lepsze efekty wystrzałów i inne usprawnienia. Mod korzysta z moda AWPMod-1.3-Beta2 (czyli ostatniej wydanej) i tą wersję zawiera w swoim archiwum. Instalujemy do swojego AWP.
31 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Doom II Chaingun

Replika broni Chaingun z gry Doom II. Opis:
Pojemność na magazynek = 100 kul
Amunicji maks. = 300
Obrażenia = bardzo ciężkie (niszczy samochody , powala słonia 1 strzałem , rozrywa ludzi na kawałki).
45 plik
0 komentarz
Pobierz plik

EAInventory_betatest

Paczka zawierająca pliki bety projektu pod nazwą Eternal Apocalypse, autorstwa niejakiego Play@. Projekt prawdopodobnie nie jest rozwijany, pozostał po nim tylko ten zestaw nowych i odnowionych broni.
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter