O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download

suburbsXXL

Dwie główne mapy Postala 2, Dom i Ulica główna w jednym pliku, mapie suburbs-3&suburbs-1.fuk Każdy może przejść sobie z jednej mapy na drugą, nie widząc paska wczytywania, który dotąd dzielił tą okolicę.

Pobierz plik

Rozmiar pliku:
R
radzik

Informacje o pliku

Wersja:
Brak dostępnych informacji
Liczba pobrań:
83 plik
Data publikacji:
25.10.21

Pobierz licencję:
Brak dostępnych informacji
System operacyjny:
Brak dostępnych informacji
Prawa autorskie:
Brak dostępnych informacji

Pełny opis

Dwie główne mapy Postala 2, Dom i Ulica główna w jednym pliku, mapie suburbs-3&suburbs-1.fuk Każdy może przejść sobie z jednej mapy na drugą, nie widząc paska wczytywania, który dotąd dzielił tą okolicę. Dodatkowo mapa została przez autora w ciekawy sposób zmodyfikowana, co warto przejrzeć. Usunięte ogrodzenia, szersze ulice no i całkiem nowa roślinność, zwłaszcza drzewa. Aby tą roślinność zobaczyć i w samą mapę zagrać, musimy zainstalować moda TreesMod tego samego autora.

Uwaga: Mapa zwiera plik R3Dtex.utx, który towarzyszy też innym mapom tego autora. Podczas instalacji takiej mapy należy zawsze nadistalowywać ten plik tylko jego nowszą wersją.

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter