O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Download
39 plik
0 komentarz
Pobierz plik

AWP-UC

Kod źródłowy moda A Week In Paradise, opublikowany przez jego autora, Kameka. Przeznaczony dla koderów P2, zwykłemu graczowi nie przyda się do niczego.
40 plik
0 komentarz
Pobierz plik

Postal2 ModManager

Przydatny program dla fanów P2, którzy często instalują różne dodatki. Niektóre sieciowe mody wymagają dla ich poprawnego działania odpowiedniego wpisu w pliku konfiguracyjnym gry, czyli Postal2.ini.
37 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UCPP

UCPP v1.6 - alternatywny kompilator kodu dla gier działających na silniku Unreala. Jak standardowy UCC działa z wiersza poleceń. W dokumentacji załączonej do archiwum i w samym programie znajdziemy listę wszystkich komend.
34 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UMake

UMake 1.1 - podręczne narzędzie dla edytujących skrypty P2. Jest to zamiennik standardowego UCC, tylko że UMake ma (przeciwnie do UCC) obsługę w trybie graficznym. Prosty i wygodny.
32 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UModel

Wielu pasjonatów postalowego moddingu pragnie mieć dostęp do plików animacji w Postalu 2. Nie są publicznie dostępne, żaden program do edycji grafiki 3D nie umożliwia wypakowania plików *.UKX do formy plików edytowalnych.
29 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UnCodeX

UnCodeX v233 to podręczne narzędzie dla edytujących skrypty do gier na engine Unreala, w tym do P2. Połączenie UCC, UMake i Notatnika. Użytkownik ma dzięki temu bardzo poręczne i efektywne narzędzie.
36 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UT Package Tool

UT Package Tool v2.0 beta 5 - jedno z kilku uniwersalnych narzędzi dla gier na silniku Unreala, które możemy znakomicie wykorzystać w edytowaniu P2.
30 plik
0 komentarz
Pobierz plik

UTCacheConvert

Małe narzędzie dla sieciowych graczy. Jeśli masz dużo plików w folderze Cache, czyli twoja gra pobrała z serwerów pliki, których ty nie masz, to możesz dzięki temu programowi dodać je na stałe.
Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter