O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Artykuły

Wywiad Games, Gold, And Glory z Vincem Desi

Jakiś czas temu na stronie GamesGoldAndGlory ukazał się krótki wywiad z Vincem Desim. Tutaj znajduje się oryginał, a poniżej tłumaczenie.

Jakiś czas temu na stronie GamesGoldAndGlory ukazał się krótki wywiad z Vincem Desim. Tutaj znajduje się oryginał, a poniżej tłumaczenie.


IcedHope: Przed Running With Scissors byłeś szefem firmy Ridel Soft Ware Production, firmy, która stworzyła jedną z moich ulubionych gier: Spy vs Spy i kilka produkcji bazujących na Ulicy Sezamkowej. Kiedy postanowiłeś zająć się nieco dojrzalszymi grami?
Vince Desi: W połowie lat dziewięćdziesiątych, będąc w Tucson, byliśmy już zmęczeni tymi wszystkimi grami dla dzieci, więc postanowiliśmy stworzyć naszą własną wymyśloną grę. Tak właśnie narodził się Postal.

IH: Jakie były zamierzenia przy tworzeniu Postala?
VD: Tylko zabawa, chcieliśmy zrobić szybką grę, w której strzelasz do wszystkiego, bez żadnych wyrzutów sumienia. Kochałem ogień odkąd byłem dzieckiem, dlatego wiele w samej grze pochodzi po prostu od członków RWS-u.

IH: Czy podobne zamierzenia dotyczyły sequela i zbliżającego się Postala 3?
VD: Oczywiście, przede wszystkim dlatego, iż inspiracje pochodzą z naszego osobistego życia. Starzejemy, rozwijamy się i nasze pomysły znajdują później odbicie w samym Postalu.

IH: Zauważyłem z wczesnych screenów, że Postal 3 będzie z perspektywy trzeciej osoby, bądź też będzie połączeniem trybu FPP i TPP. Jak w końcu?
VD: TPP, bawiliśmy się z różnymi technikami, dochodząc w końcu do wniosku, że będzie to najlepszy tryb do rozgrywki.

IH: Ostatnie pytanie: Postal ukaże się tylko na PC, czy także na wszystkie konsole?
VD: Na pewno na PC i 360. Kocham Wii i PS3, ale zobaczymy dopiero, jak się sprawy ułożą.

radzik September 29 2021 69 czytanie 0 komentarz Drukuj

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter