O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Artykuły

FAQ

1. Jakie jest oficjalne logo Postala 3? 2. Kto będzie developerem Postala 3? 3. Kiedy Postal 3 ujrzy światło dzienne? 4. Czy w Postalu 3 będzie tryb multiplayer? 5. Na jakich platformach ukaże się gra? 6. Jaki będzie silniki gry? 7. Czy świat gry będzie otwarty? 8. Czy Postal 3 będzie równie brutalny, co poprzednie części? 9. Na jakim nośniku będzie Postal 3?

1. Jakie jest oficjalne logo Postala 3? 2. Kto będzie developerem Postala 3? Developerem będzie firma RWS w połączeniu z rosyjskim producentem Akella. 3. Kiedy Postal 3 ujrzy światło dzienne? Premiera zapowiadana jest na grudzień 2010. 4. Czy w Postalu 3 będzie tryb multiplayer? Tak w nowej odsłonie Postala będzie tryb multiplayer. 5. Na jakich platformach ukaże się gra? Będzie można się nią cieszyć zarówno na PC jaki i Xbox 360. 6. Jaki będzie silniki gry? Będzie to silnik Source na ten sam na którym ukazał się między innymi Half-Life 2. 7. Czy świat gry będzie otwarty? Na początku będzie kilka misji treningowych, które wprowadzą nas do świata gry. Później gracz odstanie do dyspozycji otwarty świat. 8. Czy Postal 3 będzie równie brutalny, co poprzednie części? Pracownicy RWS chcą, aby ich nowe dzieło było jeszcze bardziej brutalne i kontrowersyjne. 9. Na jakim nośniku będzie Postal 3? Będzie to 1 płyta DVD.

radzik September 29 2021 63 czytanie 0 komentarz Drukuj

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter