O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Aktualnie online
Gości online 2
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: Dzienis
Artykuły

FAQ

1. Jakie jest oficjalne logo Postala 3? 2. Kto będzie developerem Postala 3? 3. Kiedy Postal 3 ujrzy światło dzienne? 4. Czy w Postalu 3 będzie tryb multiplayer? 5. Na jakich platformach ukaże się gra? 6. Jaki będzie silniki gry? 7. Czy świat gry będzie otwarty? 8. Czy Postal 3 będzie równie brutalny, co poprzednie części? 9. Na jakim nośniku będzie Postal 3?

1. Jakie jest oficjalne logo Postala 3? 2. Kto będzie developerem Postala 3? Developerem będzie firma RWS w połączeniu z rosyjskim producentem Akella. 3. Kiedy Postal 3 ujrzy światło dzienne? Premiera zapowiadana jest na grudzień 2010. 4. Czy w Postalu 3 będzie tryb multiplayer? Tak w nowej odsłonie Postala będzie tryb multiplayer. 5. Na jakich platformach ukaże się gra? Będzie można się nią cieszyć zarówno na PC jaki i Xbox 360. 6. Jaki będzie silniki gry? Będzie to silnik Source na ten sam na którym ukazał się między innymi Half-Life 2. 7. Czy świat gry będzie otwarty? Na początku będzie kilka misji treningowych, które wprowadzą nas do świata gry. Później gracz odstanie do dyspozycji otwarty świat. 8. Czy Postal 3 będzie równie brutalny, co poprzednie części? Pracownicy RWS chcą, aby ich nowe dzieło było jeszcze bardziej brutalne i kontrowersyjne. 9. Na jakim nośniku będzie Postal 3? Będzie to 1 płyta DVD.

radzik września 29 2021 24 czytanie 0 komentarz 0 ocena Drukuj

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.


Ocena zawartości jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Proszę Zaloguj by zagłosować.
Niesamowite! (0)0 %
Bardzo dobre (0)0 %
Dobre (0)0 %
Średnie (0)0 %
Słabe (0)0 %
Zaloguj

Zapomniałeś/aś hasła?