O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Artykuły

Recenzja

Postal to gra, która od zawsze budziła kontrowersje. Pierwsza część była szokiem dla świata gier, który przecież jest przyzwyczajony do brutalności jednak brutalności, jaka pokazał postal była czymś nowym i kontrowersyjnym. Nie inaczej jest w drugiej części tej gry wcielamy się w postać wydawałoby się przeciętnego człowieka, który swoje problemy rozwiązuje w niekonwencjonalny sposób. Nasz bohater mieszka w małym spokojny miasteczku, aż do pewnego poniedziałku, od którego gra się rozpoczyna.

Postal to gra, która od zawsze budziła kontrowersje. Pierwsza część była szokiem dla świata gier, który przecież jest przyzwyczajony do brutalności jednak brutalności, jaka pokazał postal była czymś nowym i kontrowersyjnym. Nie inaczej jest w drugiej części tej gry wcielamy się w postać wydawałoby się przeciętnego człowieka, który swoje problemy rozwiązuje w niekonwencjonalny sposób. Nasz bohater mieszka w małym spokojny miasteczku, aż do pewnego poniedziałku, od którego gra się rozpoczyna. W grze mamy za zadanie przeprowadzić nasza postać przez piec dni wykonując podstawowe czynności takie jak chodzenie do sklepu. Wydawało, bo się ze gra jest nudna jednak twórcy nie dają nam czasu na nudę stawiają przed nam ciekawe wyzwania np. podczas wizyty w kościele atakują go terroryści a my musimy obronić wiernych. W grze spotkamy sporo przeciwników i dlatego twórcy gry oddali do naszego użytku całkiem pokaźny arsenał broni od zwykłej łopaty poprzez pistolet kończąc na wyrzutni rakiet. Najbardziej jednak podobała się mi się zabawa benzyna a szczególnie palenie samochodów ciekawa tez jest opcja sikania opisy broni znajdziecie tu ;). Twórcy gry zamieścili w Postal'u 2 sporo ukrytych bajerów np. kot nie jest zwykłym czworonogiem może służyć jako tłumik a pies potrafi aportować głowy naszych oponentów. Postal 2 to gra zabroniona w sporej liczbie krajów (na szczęście u na jest dozwolony) jest też oskarżana o duża brutalności a co mnie najbardziej szokuje niektórzy oskarżają twórców gry o to ze ludzie mordują pod wpływem Postala 2. Pozostawię to bez komentarza, bo każdy ma na ten temat swoje zdanie. Mogę tylko zaprosić to zagrania w Postala 2 bo naprawdę warto.

radzik September 30 2021 101 czytanie 0 komentarz Drukuj

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter