O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.
Artykuły
Wszystkie artykuły

Wszystkie artykuły


Ostatnia aktualizacja October 03 2021

Misje

Gra składa się z 5 dni tygodnia w każdym dniu mamy do wykonania różne zadania, które zleca nam żona. Żebyśmy o nich nie zapomnieli zapisuje je nam na kartce. Oto wszystkie zadania, jakie będziemy musieli wykonać.

Poniedziałek:
* kup mleko
* odbierz czek z firmy RWS
* zrealizuj czek

Wtorek:
* zbierz podpisy
* zwróci książkę
* zdobądź autograf Gary'ego
* wyspowiadaj się

Środa:

* zagłosuj
* wysikaj się na grób taty
* odbierz ubranie
* znajdź choinkę

Czwartek:
* zdobądź lalkę Krotchy
* zdobądź napalm
* zapłać mandat
* zdobądź steki

Piątek:
* Urodziny wujka Dave'a
* odwiedź szpital (musisz się najpierw wysikać)
* zdobądź alternator do samochodu
* odbierz paczkę

Ciekawostki

Postal pełen jest ciekawostek/błędów... Niektóre umilają rozgrywkę, inne wręcz psują całą zabawę. Na forum powstało wiele tematów, w których przedstawialiśmy swoje odkrycia. Teraz są one posegregowane i dostępne na Postal Site! Aha, jeszcze jedno: tutaj i tutaj znajdują się te forumowe tematy.


Sewer - Czyli kanał za twoim domem dostaniemy się tam rura ukryta w krzakach.
W środku znajduje się mapa Tora-Tora, na której spotkamy spore ilości fanatyków i elitarnych fanatyków z racji tego ze są to twardzi przeciwnicy radzę się dobrze uzbroić przed ta wyprawą. Jeżeli nie możesz się tam dostać poczekaj do następnego dnia.

Enhanced Mode - Tryb gry, który zostaje odblokowany po przejściu gry (nie wliczając najniższego poziomu). W tym trybie gry jest więcej przedmiotów i są one porozrzucane po całym mieście a w ja każdym dniu dostajesz od razu niektóre z nich. Niektóre bronie maja zwiększona moc. Misje są jednak takie same.

Enhanced Mode Pirania - Gdy jesteśmy w trybie "Enhanced Mode" możemy po zabiciu jakiegoś człowieka znaleźć kwadratowy przedmiot z pirania. Działa on w taki sposób, że gdy masz kogoś na radarze to możesz go uruchomić i wtedy pojawia się na nim pirania i musisz ją nakierować na tą osobę. Wtedy pirania zjada tę osobę. Jeden z takich przedmiotów znajduje, sie na drutach kolczastych. Aby ją zdobyć trzeba skoczyć na śmietnik za pralnią, iść do końca po lewej stronie murka, skoczyć na cegły a z nich na dach pralni. Potem trzeba iść po drutach na drugi dach salonu gier i iść dalej drutami aż do końca. Będzie tam mały kwadracik. (Ramirez)

Kociarnia - jest na dachu lucky ganesh (tam kupiłeś mleko w PN) żeby tam wejść idź do tej chatki nieopodal lucky ganesh, wejdź po deskach i na te linie prądu idz po nich i wejdź na dach.

Nieśmiertelne psy - idź na zaplecze lucky ganesh tam gdzie te laski talibi, zerwij deski i wpadnij, potem idź dalej i dalej i co zobaczysz w dole no właśnie jak chcesz to wpadnij.

Błędy - Najczęstszy problem to „Enhanced Mode” wielu graczy skarży się ze nie może go odblokować najprawdopodobniej jedynym wtedy wyjściem jest przejście gry na wszystkich poziomach.

Ożywianie Zombi - Należy za pomocą kosy przeciąć zombiaka w pasie (nie można obciąć rąk). Następnie, za pomocą młota rozwalić mu łeb, a potem na niego nasikać. Tułów zombie zacznie dymić na fioletowo i unosić się w powietrzu. Sikać trzeba dopóki nie usłyszy się charakterystycznego dźwięku (nie wiem jak go nazwać). Możemy podziwiać unoszący się w powietrzu tułów, który zachowuje się tak samo jak zwykłe zombi (tylko nas nie atakuje). Jako dowód prezentuje kilka screenshot’ów: 1, 2, 3, 4.


A teraz ciekawostki, które zostały niedawno odkryte na naszym forum. Większość z nich tyczy się moda AWP.

"Ożywianie" ludzi: Na pewno nie raz zdarzyło się Wam postrzelić człowieka np. ze snajperki, a ten zamiast umierać zaczął się czołgać. Jak się okazało, takiego delikwenta można w dodatku samodzielnie ożywić, częstując go odpowiednią dawką (nie za dużą!) prądu. Przechodzień dostanie drgawek, jednak już po chwili poczuje się lepiej. Na tyle lepiej, że ucieknie.

Biblioteka bez protestantów: Jeśli wypełnimy już tę wtorkową misje, to w późniejszych dniach nie będziemy mogli wejść do biblioteki. Istnieje jednak trick, który nam to umożliwi.
Wpisujemy kod na latanie oraz przechodzenie przez ściany i "wchodzimy" do biblioteki przez sufit. Lądujemy (uwaga na płomienie!) i wyłączamy działanie kodów. Następnie kierujemy się w stronę wyjścia, aż pojawi się znajoma ikona "Ładowania". Teraz możemy już chodzić po bibliotece bez obawy o nagły atak protestantów.

Życie po życiu: Jeden z userów odkrył bardzo ciekawy błąd w Postalu.
Na otwartej przestrzeni (polecam wybieg dla słoni) "odbieramy" sobie życie do ok. 15 PŻ. Następnie, podpalamy Kolesia benzyną i szybko włączamy pauzę [ESC] oraz wpisujemy kod "IFeelFree". Wracamy do gry. Teraz palimy się i... idziemy do nieba! Gdy energia spadnie do zera zamiast spaść na dół unosimy się dalej. Obserwujemy to wszystko z boku, czyli widokiem TPP.

Spalone wsióry: Gdy chodząc po lesie w poszukiwaniu choinki, podpalimy naszych przyszłych wrogów (właśnie wsióry) to na późniejszym filmiku będą oni... spaleni. Jednak ich dialogi i sposób "bycia" nie zmieni się.

Błąd poziomu (AW): Odkryliśmy bardzo utrudniający, a właściwie uniemożliwiający dalszą rozgrywkę błąd. Dodatku Apocalypse Weekend nie da się przejść na poziomie "Wszyscy mnie nienawidzą". Podczas misji z zombiakami w domu Vince'a Koleś będzie ciągle ginął już w filmiku. Tak więc, w tym wypadku programiści się nie popisali.

Nieświeże pączki: Gdy obsikamy pączka, a następnie zje go policjant lub przechodzień to zaraz zwymiotują. Koleś zaś, tylko prychnie.

Przeredagowali Iquid i Robsessed, przy wykorzystaniu odkryć także innych użytkowników.

Koleś (Dude)

Koleś z Postala (ang. The Postal Dude) jest głównym bohaterem serii gier komputerowych Postal, jak również nadchodzącego filmu o tym samym tytule. Z powodu jego brutalnej natury, Koleś z Postala jest uznawany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów gier. W grach jego głos był podkładany przez Ricka Huntera, a w filmie zagrał go Zack Ward.

Gamefan74

Narodowość: Amerykanin
Data urodzenia: 10 maja 1991 r.
Nick: Gamefan74
'Co do prawdziwego imienia - wolałbym to zatrzymać dla siebie. Jeśli bardzo tego potrzebujesz... to je wymyśl.'

Wolve

Prawdziwe imię: Andy Richardson
Narodowość: Brytyjczyk
Data urodzenia: 6 września 1980 r.
Miejsce zamieszkania: Leeds
Nick: wolve, czasami wolveski
Główne zajęcia w zakresie moddingu: tworzenie modeli broni, modelowanie, teksturowanie, kodowanie, użyczanie głosu (video Eternal Damnation).
Używane narzędzia i programy: 3ds Max 9, Photoshop CS4, Zbrush 3.1
Modyfikowane gry: wszystkie, jakie potrafi; przede wszystkim Postal i Oblivion.

Aktualnie online
Gości online 1
Użytkowników online 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: Revter